Villafliisist kapuutsiga jakk

Imeliselt pehme villafliisist kapuutsiga jakk, mis on tehtud sertifitseeritud orgaanilisest meriinovillast (60%) ja orgaanilisest puuvillast (40%).

Sellel jakil on nii palju häid omadusi, et võiksime kirjutama jäädagi. Kangas on soe, väga pehme ja kerge. Jakike sobib eriti hästi pere kõige pisematele, aga ka rahutule trallitajale, sest aitab reguleerida nende kehatemperatuuri. Meriinovill hoiab sooja ning ei lase tunda niiskust ega tekkida märjal tundel. Eestis on see riideese jaaniõhtul lausa asendamatu.

Lisaboonus:
- pikad käised, mida on võimalik tagasi keerata. See tähendab, et jaki kasutusaeg on väga pikk.
- kaunid puidust nööbid.
- seljaosa on pikendatud, et hoida last soojas

PESEMISJUHIS:
Villa hoolda nii vähe kui võimalik. Villakiud on vett ja mustust hülgavad ning villas sisalduv lanoliin teeb villa ka antibakteriaalseks.

Enamasti on lõhnade eemaldamiseks piisav villatoodete tuulutamine.
Kui pead villatoodet (sh puuvilla ja siidi segu) pesema, siis rangelt soovitame toodet pesta käsitisi külma või käesooja veega. Pesemisel ära vääna ega hõõru seda, sest see võib villast tooteid rikkuda. Masinaga pesemisel kasuta kindlasti villapesuprogrammi ning madalaid pöördeid.  

Kasuta vahendeid (nt villašampooni), mis säilitavad villa loomulikud omadused ning hooldavad villa kiudu pehmelt, samal ajal mitte kaotades villa hülgavad omadusi.  

DETAILID LÜHIDALT:
Toodetud: Saksamaal
Sertifikaadid: GOTS (Global Organic Textile Standard)
Materjal: Orgaaniline meriinovill/ Orgaaniline puuvill
Pesemisjuhis: Villapesuprogramm 30 ° C

Lisa ostukorvi