Erikollektsioon! Siidivillast retuusid

Luksuslikud ja pehmed siidivillast retuusid, mis on tehtud sertifitseeritud orgaanilisest  villast (70%) ja siidist (30%).

See on Opadii pere (ja loodetavasti ka Sinu) lemmik riideese, milles kombineeritud meriinovilla ja siidi parimad omadused.

Parim esimese kihi riietusese Sinu lapsele.
Need riided sobivad eriti hästi pere kõige pisematele, sest aitavad reguleerida nende kehatemperatuuri. Siidivillast riided ei lase lapsel tunda jahedust ka niiskena. Seetõttu sobivad hästi lastele, kes kasutavad mähkmeid või on alles potitreenigu-faasis. Lapsel ei ole külm ka siis kui juhtub mähe lekkima või pissi-õnnetus.

Siidivillasegu riided on hingavad, samas hoides keha ühtlast temperatuuri. Meriinovill hoiab sooja ning ei lase tunda niiskust ega tekkida märjal tundel. Siid on pehme ning luksuslik, olles naha vastu õrn. Kangas on väga pehme ja kerge.

PESEMISJUHIS:
Villa hoolda nii vähe kui võimalik. Villakiud on vett ja mustust hülgavad ning villas sisalduv lanoliin teeb villa ka antibakteriaalseks.

Enamasti on lõhnade eemaldamiseks piisav villatoodete tuulutamine.
Kui pead villatoodet (sh puuvilla ja siidi segu) pesema, siis rangelt soovitame toodet pesta käsitisi külma või käesooja veega. Pesemisel ära vääna ega hõõru seda, sest see võib villast tooteid rikkuda. Masinaga pesemisel kasuta kindlasti villapesuprogrammi ning madalaid pöördeid.  

Kasuta vahendeid (nt villašampooni), mis säilitavad villa loomulikud omadused ning hooldavad villa kiudu pehmelt, samal ajal mitte kaotades villa hülgavad omadusi.  

DETAILID
Toodetud: Saksamaal
Sertifikaadid: GOTS (Global Organic Textile Standard)
Materjal: Orgaaniline vill/ Siid
Pesemisjuhis: Villapesuprogramm 30 ° C
Lisa ostukorvi