Erikollektsioon! Siidivillast pluus

Luksuslik ja pehme siidivillast kehakallistav pluus, mis on tehtud sertifitseeritud orgaanilisest  villast (70%) ja siidist (30%). Just kui loodud sügisesse ilma.

See on Opadii pere (ja loodetavasti ka Sinu) lemmik riideese, milles kombineeritud meriinovilla ja siidi parimad omadused.

Siidivilla pluus on parim esimese kihi riietusese Sinu lapsele.
Need riided sobivad eriti hästi pere kõige pisematele, sest aitavad reguleerida nende kehatemperatuuri. Siidivillast riided ei lase lapsel tunda jahedust ka niiskena.

Siidivillasegu riided on hingavad, samas hoides keha ühtlast temperatuuri. Meriinovill hoiab sooja ning ei lase tunda niiskust ega tekkida märjaltundel. Siid on pehme ning luksuslik, olles naha vastu õrn. Kangas on väga pehme ja kerge.

Lisaboonused:
- lühike kuivamisaeg.

PESEMISJUHIS:
Villa hoolda nii vähe kui võimalik. Villakiud on vett ja mustust hülgavad ning villas sisalduv lanoliin teeb villa ka antibakteriaalseks.

Enamasti on lõhnade eemaldamiseks piisav villatoodete tuulutamine.
Kui pead villatoodet (sh puuvilla ja siidi segu) pesema, siis rangelt soovitame toodet pesta käsitisi külma või käesooja veega. Pesemisel ära vääna ega hõõru seda, sest see võib villast tooteid rikkuda. Masinaga pesemisel kasuta kindlasti villapesuprogrammi ning madalaid pöördeid.  

Kasuta vahendeid (nt villašampooni), mis säilitavad villa loomulikud omadused ning hooldavad villa kiudu pehmelt, samal ajal mitte kaotades villa hülgavad omadusi.  

DETAILID
Toodetud: Saksamaal
Sertifikaadid: GOTS (Global Organic Textile Standard)
Materjal: Orgaaniline vill/ Siid
Pesemisjuhis: Villapesuprogramm 30 ° C
Lisa ostukorvi