Puuvillaga siidivillast särk

Praktiline alussärk, mis on tehtud sertifitseeritud orgaanilisest puuvillast (45%), orgaanilisest villast (35%) ja siidist (20%).

Kanna esimese kihina õhema pluusi või lihtsalt pusa all, et ka heitlike suviste ilmadega hoida pere noorimad soojas. Veelgi parem - pane lapsele selga t-särgi asemel.

Kangas on väga pehme ja kerge. Sobides eriti hästi pere kõige pisematele, sest aitab reguleerida nende kehatemperatuuri. Meriinovill hoiab sooja ning ei lase tunda niiskust ega tekkida märjaltundel. Siid on pehme ning luksuslik, olles naha vastu õrn. Samas puuvill teeb toote vastuvõtlikumaks ka neile, kel on allergia.

Lisaboonus:
- kangas kuivab kiiresti

PESEMISJUHIS:
Villa hoolda nii vähe kui võimalik. Villakiud on vett ja mustust hülgavad ning villas sisalduv lanoliin teeb villa ka antibakteriaalseks.

Enamasti on lõhnade eemaldamiseks piisav villatoodete tuulutamine.
Kui pead villatoodet (sh puuvilla ja siidi segu) pesema, siis rangelt soovitame toodet pesta käsitisi külma või käesooja veega. Pesemisel ära vääna ega hõõru seda, sest see võib villast tooteid rikkuda. Masinaga pesemisel kasuta kindlasti villapesuprogrammi ning madalaid pöördeid.  

Kasuta vahendeid (nt villašampooni), mis säilitavad villa loomulikud omadused ning hooldavad villa kiudu pehmelt, samal ajal mitte kaotades villa hülgavad omadusi.  

DETAILID
Toodetud: Saksamaal
Sertifikaadid: GOTS (Global Organic Textile Standard)
Materjal: Orgaaniline vill/ Orgaaniline puuvill / Siid
Pesemisjuhis: Villapesuprogramm 30 ° C
Lisa ostukorvi